✈ Nemokamas siuntimas / Oficialūs Xlash produktai

Apie mus

Nesenstantis tobulumas
Mes „Xlash“ kompanijoje tvirtai manome, kad kalbėdami apie grožio pokyčius, žinome puikų būdą ir turime kosmetinų priemonių, padėsiančių greitai ir efektyviai pasiekti norimų rezultatų, siekiant pagerinti išvaizdą. Absoliučiam tobulumui tereikia trupučio laiko ir kantrybės. Norint netrumpalaikio efekto, nepakanka vien lupų dažo ar blakstienų tušo- reikia šiek tiek daugiau.

Mes, kaip greitai besiplečiantis pasaulinės kosmetikos prekinis ženklas, esame įkvėpti natūralaus grožio, kuris suteikia galios ambicingoms moterims. Mes laikomės ilgalaikio grožio, paremto mokslu, tyrimais, sėkme ir tvarumu.

Sujungiant mokslo laimėjimus ir įrodytus natūralius ekstraktus
2011 m. Londone pradėjusi veikti „Xlash“ kompanija yra įsipareigojusi siekti tvarumo naujam požiūriui į grožį, kuris teikia pirmenybę mūsų planetai ir Jūsų sveikatai bei natūralumui.

Naudodamiesi pažangia formule ir patvirtintais rezultatais, „Xlash“ Jums siūlo kliniškai patvirtintas kokybiškas bei efektyvias kosmetikos priemones. Jomis tvirtiname, kad „Xlash“ yra unikalus rinkos produktas efekto pasiekiamumo viršūnėse.

Eyelash serum | Xlash eyelash serum

Prieš & po Xlash

“Natūraliai ilgos savo blakstienos su Xlash! “

Nemokamas pristatymas

Pristatymas per 1-3 darbo dienas!

Pinigų grąžinimo garantija